Dělník/ce ve výrobě, obsluha linky / Montážní dělníci výrobků z pryže a plastů

FirmaIMG BOHEMIA s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzdaod 23 290 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Náplň práce:
obsluha výrobní linky, vyndavání výrobků z linky, balení

Požadavky:
základní vzdělání, zkušenosti ze zprac.plastů výhodou, flexibilnost a ochota učit se novým věcem, týmový duch, samostatnost, spolehlivost.

Nabízíme:
práci v dynamické, stabilní české rodinné společnosti,
Zaměstnanecké výhody:
25dnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní pojištění, 13.a 14.plat, mimořádné odměny, příplatky nad rámec ZP, výhodné mobilní volání, možnost dalšího sebevzdělávání, přátelský kolektiv rodinné firmy, každoroční navyšování mzdy

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:Průmyslová 798, Planá nad Lužnicí, 39102, Česko
mzda, plat (hrubý):od 23 290 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:třísměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Dovolená navíc: 25 dnů
  • Jiné výhody: stravenky,penzijní připojištění,prémie, odměny,

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:IMG BOHEMIA s.r.o., IČ: 49824732
datum zveřejnění nabídky práce:02. 04. 2024
práce je vhodná pro:
  • cizince

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Svatopluk Tomšů
telefon:608 073 807
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma IMG BOHEMIA u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): od 23 290 Kč ; Benefity a výhody: Dovolená navíc: 25 dnů, Jiné výhody: stravenky,penzijní připojištění,prémie, odměny,, ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: třísměnný provoz ; Adresa práce: Průmyslová 798, Planá nad Lužnicí, 39102, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.